O nás old

NOVÉ – NEW – NEU – NUOVO – NOUVEAU

Provoz zmodernizovaného bezbariérového penzionu zahájen!!!

Penzion POEZIE se nachází v obci Kořenov  (800 m.n.m.) na rozhraní Jizerských hor a Krkonoš. Z penzionu je nádherný výhled na Čertovu horu se skokanským můstkem v Harrachově, směrem na jih se nachází rozhledna Štěpánka a západní pohled tvoří Tesařovská kaple s nočním nasvícením.

Kapacita penzionu je 19 osob v 7 pokojích (s možností přistýlek), všechny s vlastním sociálním zařízením – koupelnou (WC, sprchový kout, umyvadlo).

Pronájem pouze celého objektu.

Penzion je vhodný také pro svatby, setkání, firemní akce a školení s možností zapůjčení dataprojektoru a flipchartu, zajištěním stravování, zapůjčení výčepního zařízení a kávovaru.

K dispozici jsou dvě venkovní a jedna zastřešená terasa a posezení u táboráku. Pro děti venkovní dětské hřiště s prolézačkami, skluzavkou a pískovištěm.

Penzion provozuje Asociace rodičů a přátel zdravotně postižených dětí v ČR, z.s. Díky dobročinnosti a vstřícnosti majitele penzionu, pana Miroslava Šlechty, je penzion bezbariérově upraven.

V objektu je instalována svislá zdvihací plošina pro přesun vozíčkářů do 1. patra. Zcela nově je vybudována bezbariérová koupelna se stropním zvedacím systémem umožňující pohodlnou hygienu i těžce tělesně postiženým osobám. 

Těšíme se na Vaši návštěvu!

webová kamera rozhledna Štěpánka

počasí Kořenov Příchovice

 Za inzerci zdarma děkujeme:    LevnéUbytování.net