Aktivity

emotional support animal letter

Z I M A

Lyžařský vlek Bavorák (poma) s 360m sjezdovkou (i večerní lyžování) je od penzionu vzdálen 150m. Je zde možné objednat instruktora lyžařské školy a zapůjčit vybavení. Velkou předností jsou však i mimořádně příznivé ceny.

Ve vzdálenosti 2 km je v Příchovicích sjezdovka U Čápa. Asi o kilometr dále je větší skiareál Rejdice se sedačkovou lanovkou. Dostupné (8 km) je také lyžařské středisko Harrachov (Čertova hora a Rýžoviště). Další skiareály jsou v Rokytnici nad Jizerou (14 km), ve Vysokém nad Jizerou-Šachty (12 km), Pasekách (9 km), Černé říčce (4 km) na Tanvaldském Špičáku (10 km).

V bezprostředním okolí penzionu jsou desítky kilometrů stop pro běžkaře, které navazují na trasy směrem na Smědavu, Jizerku a Bedřichov, včetně nástupu na Jizerskou magistrálu, na tratě západních Krkonoš nebo tratě v polských Jakuszycích, kde je pravidelně upravováno více než 100 km tratí.

L É T O

Ideální podmínky pro turistiku, cykloturistiku, možnost koupání v koupališti Harrachov (8km), přehrada a krytý bazén v Jablonci nad Nisou (20 km), Aquapark Babylon v Liberci (30 km), bowling v místě, minigolf v Příchovicích. Tipy na výlety: osada Jizerka, rozhledna Štěpánka, Mumlavský vodopád, Bozkovské jeskyně, Český ráj, sklářské muzeum v Harrachově, zoologická a botanická zahrada v Liberci, ZOO se SAFARI ve Dvoře Králové nad Labem atd.

buy essays